WebEtiket Kurumsal Etiket hizmetleri
Geri

KURUMSAL

Baskı konusunda deneyimli kadrosu ile geniş ürün yelpazesi ve güvenilir...

BİZİ YAKINDAN TANIYIN
Webetiket

Kaliteli Baskı, Göz Alıcı Renkler

Üretim

Üretim

Sıfır Hata

Otomasyonel iş süreçlerinin üzerine koyduğumuz deneyim ve tecrübe, adına "Sıfır Hata" dediğimiz yalın bir üretim sistemini oluşturmamıza olanak sağlamıştır.

Yalın üretim; yapısında hiçbir gereksiz unsur taşımayan, hata, maliyet, stok, işçilik, geliştirme süreci, üretim alanı, fire, müşteri memnuniyetsizliği gibi unsurların en aza indirildiği üretim sistemidir.

Yalın üretimin ana stratejisi hızı arttırıp, akış süresini azaltarak kalite, maliyet, teslimat performansını aynı oranda iyileştirmektir. Yalın üretim, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda malzeme ve bilgiyi dönüştüren veya şekillendiren ya da katma değer oluşturan faaliyet ile zaman ve kaynak kullanan ancak ürün üstüne müşteri ihtiyaçları doğrultusunda değer ilave etmeyen ve katma değer oluşturmayan faaliyeti ayırt etmeye yarar. Sıfır hatalı, tam zamanında, küçük partiler halinde, yüksek çeşitlilikte üretim yapılması öngörülür.
Yalın Düşünce değer, değerin akışı, sürekli akış, çekme ve mükemmellik şeklinde beş temel prensip üzerine kuruludur.

Özetle "Yalın Düşünce" aslında firmanın kaynaklarını daha etkin kullanarak büyüme stratejisini yönlendirdiği bir pusula, maliyetleri etkin şekilde kontrol etmeye yarayan etkin bir model, sürekli gelişim kültürünün oluşmasını sağlayan bir sistem ve temelinde çalışana, insana saygıyı koyan derin bir felsefedir.

Rafta ayırt edilebilen,
yenilikçi ürünler geliştiriyoruz.


1. BASKI ÖNCESİ

Müşteri sipariş onayı sonrasında “üretim iş emri” açarak üretim sürecini başlatırız. İşin renk ayrımı ve montajını gerçekleştirerek, uygun klişe ve bıçak teminini sağlarız.

2. BASKI

Hazırlanan klişe, bıçak ve depodan gelen ham madde ile baskı referansını göz önünde tutarak işin baskısını tamamlarız.

3. DİLİMLEME ve KALİTE KONTROL

Bobin olarak baskısını tamamladığımız işleri dilimleriz. Müşterilerimizden aldığımız bilgiler (bobin çapı, bobin adedi, sarım yönü) doğrultusunda kalite kontrol yaparak ürünleri paketleriz.

4. SON KONTROL

Baskı esnasında kartela yöntemi ile işin öncelikli kontrolünü yaparız. Ürünlerimizi, paketleme esnasında, farklı paketlerden aldığımız referanslar doğrultusunda yeniden kontrol ederiz.

Webetiket Ürünler

ÜRÜNLERİMİZ

ETİKET

Etiket kategorisi altında baskı türlerine göre ayırdığımız ürünlerimiz.

ÜRÜNLERE GÖZAT
Matbaa Ürünleri

ÜRÜNLERİMİZ

MATBAA

Matbaa bölümümüze ait ürünler hakkında bilgi almak için

İLETİŞİME GEÇİN
Webetiket Bize Ulaşın

BİZE ULAŞIN

Baskı etiket, sticker, matbaa, tekstil aksesuarları bir çok konuda yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.