WebEtiket Kurumsal Etiket hizmetleri
Geri

KURUMSAL

Baskı konusunda deneyimli kadrosu ile geniş ürün yelpazesi ve güvenilir...

BİZİ YAKINDAN TANIYIN
Webetiket
Webetiket
Webetiket
Webetiket
Webetiket
Webetiket

Kurumsal

Profesyonel Yaklaşım
Kurumsal Tecrübe
BİZ KİMİZ?

AŞAĞIYA KAYDIRIN

Bize Dair

Firmamız Denizli'de 1400 m2 kapalı alan üzerine kurulu, yenilenmiş teknolojik altyapı ve makina parkuru ile yeni modern tesislerinde hizmet vermektedir.

Uzun yılların deneyimi ile inşa ettiğimiz "Webetiket", kuruluşundan bu yana sektörde yeni bir anlayışın temsilcisi olmuştur. Sahip olduğumuz teknolojik altyapı ile otomasyonel iş süreçlerinin üzerine koyduğumuz deneyim ve tecrübe, adına "Sıfır Hata" dediğimiz yalın bir üretim sistemini oluşturmamıza olanak sağlamıştır.

Sürekli feedback lerle önce kaliteye odaklanarak, üst düzey üretim algısını standart haline getirerek ortaya işimizi, ruhumuzu ve markamızı koymaya devam ederken kaliteden asla ödün vermeyeceğimizi siz değerli müşterilerimize garanti ediyoruz.

Günümüzde de 1400 m2 kapalı alanda yeni modern tesislerimizde geniş makina parkurumuzla Türkiye'nin öne çıkmış bir çok dev markası ile çalışmaya devam ediyoruz.

GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜMÜZ

Grafik Tasarım

Görselliğinizi inşa ederken nasıl göründüğünüzden vermek istediğiniz mesaja kadar, firmaların tanıtım yüzlerinin oluşturulmasında grafik tasarım vazgeçilmez bir unsurdur.
İsteklerinizi gözardı etmeden yaptığımız işlerde "yaratıcı düşünce" ile size yol gösteriyor, farkındalık oluşturmanıza ve görselliğinizle etkileyiciliğinizin artmasına destek oluyoruz.
Unutulmamalıdır ki marka tasarımınız ile potansiyel müşterilerinizi etkilemek için sadece bir kaç saniyeniz vardır. Yüksek standartlara göre dizayn edilmiş bir tasarım başarı için çok önemlidir.
Bu konuya önem veriyoruz ve profesyonel grafik tasarım departmanımızla sektörde fark oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Webetiket Grafik Tasarım

BASKI ETİKET

BASKI ETİKET

Çok fazla kullanım alanına sahip olduğu için genelde yaygın görülen baskılı etiket, firmaların ürettikleri ürünü müşterileri ile buluşturmalarında ürünün kendi reklamını yapmasını sağlayan, ürünün raf veya benzer alanlarda alım gücünü arttıran en etkili yöntemlerden biridir.

Etiketin marka ile iletişimi, etiketin ürün ile uyumu ve etiketin baskı kalitesi, o ürünün tüketici tarafında tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biridir. Bir çok müşteri ürün satın alırken en fazla dikkat ettiği konulardan biri ürünün nasıl göründüğü, tasarımı ve kalitesi yani kısaca etiketidir.

Sizin için baskı öncesi, üretim süreci ve baskı sonrasında uzman kadromuz ile Baskı Etiket konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Webetiket Baskı Etiket

MATBAA BÖLÜMÜ

MATBAA

Yaklaşık 30 yıldır içinde bulunduğumuz ilk göz ağrımız olan matbaa departmanımız entegre olarak, kendi içinde kendi kapalı alanına sahip üst düzey teknoloji ve modern makina parkuru ile yıllardır siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Birinci sınıf baskı uzmanlarımız, her özel baskı parçasının beklentilerinizi aşmasını sağlamaya kararlıdır. Bizimle çalıştığınızda, projenizin zamanında ve bütçe dahilinde teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Uluslararası standartlar altında üst düzey gerçekleştirilen provadan tutun da klişe yapımına kadar baskı öncesini çok detaylı ele alıyoruz. Yüksek kalitede sonuçlar elde etmek için baskı makinalarında baskı kalitesini sürekli ölçüyoruz. Son teknoloji ürünü ve çevre dostu baskı makinaları ile çalıştığımızdan emin olmak için sürekli olarak yeni baskı makinelerine yatırım yapıyoruz.

Webetiket Matbaa Bölümü

Uzman ekibimiz tasarımın tüm unsurları hakkında size tavsiyelerde bulunarak renkleri, stokları ve nihayi sonuçları seçmenize yardımcı olacak ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için önerilerde bulunacaktır. Ardından her seferinde mükemmel sonucu yaratmak için tasarlanan çok çeşitli ciltleme ve sonlandırma seçeneklerimiz ile işini teslim ediyoruz.

DAR DOKUMA ETİKET

DAR DOKUMA

Tekstil ürünlerinin olmazsa olmazlarından olan dar dokuma etiketleri ,dekoratif kurdele ve bantlarda sıklıkla görebiliriz. Bir çok öne çıkan mobilya markası reklamını en iyi şekilde yapmak için bu etiket çeşidini kullanmaktadır.
Webetiket olarak Türkiye'nin öncü mobilya markaları başta olmak üzere bu konuda öne çıkan markalara profesyonel hizmet vermekteyiz.

Webetiket Dar Dokuma Bölümü

ÜRÜNLERİMİZ

ÜRÜNLERİMİZ

Tecrübeli kadrosu ile baskı etiket, sticker, matbaa ve tekstil aksesuarlarında sunduğu geniş ürün yelpazesi ile sektörde yerimizi alıyoruz.

Webetiket Ürünler

ÜRÜNLERİMİZ

ETİKET

Etiket kategorisi altında baskı türlerine göre ayırdığımız ürünlerimiz.

ÜRÜNLERE GÖZAT
Matbaa Ürünleri

ÜRÜNLERİMİZ

MATBAA

Matbaa bölümümüze ait ürünler hakkında bilgi almak için

İLETİŞİME GEÇİN
KURUMSAL MENU
Webetiket Bize Ulaşın

BİZE ULAŞIN

Baskı etiket, sticker, matbaa, tekstil aksesuarları bir çok konuda yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.