WebEtiket Kurumsal Etiket hizmetleri
Geri

KURUMSAL

Baskı konusunda deneyimli kadrosu ile geniş ürün yelpazesi ve güvenilir...

BİZİ YAKINDAN TANIYIN
Webetiket

Sınırsız Seçenek...

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Çevre Yönetim Sistemi

Üretimin her aşamasında doğa-insan dengesini koruma bilinciyle, çalışanlarımız için sürekli eğitimi şart koşarak kalite süreçleri içerisinde aktif yer almalarını sağlarız.

Webetiket olarak; Dünya nüfusu, sanayileşme, kirlilik, gıda üretimi ve kaynak tükenmesinde devam eden büyüme eğilimlerinin kontrolsüz bir şekilde devam etmesinin, hem nüfusta hem de endüstriyel kapasitede düşüşlere neden olacağının farkındayız. Hayatımızın bağlı olduğu doğal kaynaklarla eğer dengeli bir yaşam içerisinde olmazsak, 'bu kaynakların sınırlı olduğunu görmezden gelmenin olası sonuçları' hayatımızı altüst edecektir.

Bu gelişmeler geleceğe ilişkin zorlukları oluştururken büyük bir potansiyel de sunuyor: İnovasyon gerçekleştirme ve daha az tüketerek daha fazlasını başarmak, sürdürülebilirliğin önemli kilit noktası olacak. İnsanların iyi bir hayat yaşarken, giderek daha az malzeme kullanmalarını gerektirecek çözümlere ihtiyaç duyuyoruz. Bu fikir, daha fazla kaynak tüketmeden büyümenin ve yaşam kalitesini artırmanın yeni yöntemlerini bulmaya çabaladığımız için Webetiket'in sürdürülebilirlik stratejisinin merkezinde yer alıyor. Daha az ekolojik ayak iziyle daha fazla değer yaratmak için ürünlerimizi ve çözümlerimizi inovasyonlar ve akıllıca yollarla iyileştirmek istiyoruz.

Atık Yönetimi

Webetiket olarak özellikle üretim süreçlerimizde en öncelikli seçeneğimiz üretim kalitesini arttırarak yanılma payını en aza indirip atık oluşumunu önlemektir.

Oluşan atıkların işlenerek asıl kullanım amacı ya da diğer amaçlar doğrultusunda ürünlere, malzemelere ya da maddelere dönüştürülmesini sağlamak için ise geri dönüşüm stratejisini uyguluyoruz.

Geri kazanımı mümkün olmayan atıklar için ise düzenli depolama alanlarına ulaşımını sağlayarak "bertaraf" edilmelerine katkıda bulunuyoruz.

Webetiket Atık Yönetimi

İş Sağlığı ve Güvenliği

Önceliğimiz çalışanlarımız için güvenli bir çalışma ortamı...
Bu doğrultuda çalışanlarımızın sağlığını korumak için tüm işletmemizde İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemleri kurulmuştur.
Üretimin tüm aşamasında İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi çerçevesinde değişen ve gelişen iş sağlığı ve güvenliği öncelikleriyle birlikte ulusal ve yasal mevzuatlar takip edilmektedir.
Buna bağlı olarak oluşabilecek sağlık ve güvenlik riskleri analiz edilip değerlendirilmekte ve gerekli önlemler alınmaktadır.
Tüm üretim hatlarımızda CE normlarına uygun makine ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Tüm makinelerimizde güvenlik ekipmanlarının çalışır olduğu periyodik bakımlarda düzenli olarak kontrol edilmektedir.

WEbetiket İş Sağlığı ve Güvenliği

KALİTE

Kalite Politikamiz

Müşteri memnuniyeti ve kalıcılığını sağlayan ürün kalitesi ile hizmet vermeyi sürdürmek,
Kurumsal itibarımızı zedelemeden pazarda kalıcılık sağlamak,
Yasal prosedürlere ve mevzuatlara uyum içinde çalışmak,
Çalışanlarımıza gereken değeri verip kendi alanlarında gelişmelerini desteklemek,
Gelişen teknolojiden faydalanarak, sürekli son teknoloji ürünler ile müşterilerimiz buluşturmak,
İş ahlakına sahip müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımı benimsemek.

Bu ilkeler doğrultusunda oluşturduğumuz kalite politikamızın şirketimize bağlı tüm yönetici, çalışan ve birimler tarafından benimsenmesi ve uygulanması için elimizden gelen her şeyi yaparız.

KALİTE YÖNETİMİ

Webetiket olarak kalitenin, üretim sürecinin tamamıyla ilgili olduğuna inanır, fiyat talebinden başlayarak, teslimata kadar her bir süreci hassasiyetle sürdürürüz.

İzlenebilirlik, ölçülebilirlik ve kurumsal hafızamız göz önünde bulundurularak kendimize özel yaptırdığımız CRM yazılım sistemimiz ile makina parkurundaki iş istasyonlarından aldığımız verilerle, tüm süreci yakından izler, nerede nasıl bir tıkanma veya gecikme olduğunu tespit eder anında müdahale ederek sürekli iyileştirmeye gideriz.

Webetiket Kalite Kontrol
Webetiket Bize Ulaşın

BİZE ULAŞIN

Baskı etiket, sticker, matbaa, tekstil aksesuarları bir çok konuda yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.